top of page

Нашi проекти та як нам допомогти

__QR.jpg

Карта ПриватБанку:

4246 0010 0070 2575

Отримувач: БФ ПЕТ ФЕМЕЛI БО

Призначення платежу: Благодійний внесок

Привіт! В нашій країні війна. Ми направили свої зусилля на допомогу тваринам, які втратили домівки і власників через війну. 
Усі свіжі новини про нашу діяльність на наших сторінках у Фейсбук та Інстаграм.
Допомогти нам можна за вказаними реквізитами
Також у нас відкритий рахунок на PayPal на мейл: art_inside@ukr.net
=======
Hello! There is a war in our country. We are a charity fund and now have focused our efforts on helping animals that have lost their homes and owners due to the war. We buy food and take it to those who need help for their animals or who take care of abandoned animals, of which there are so many now ...
All the latest news about our activities is on our Facebook and Instagram pages.
You can help us on PayPal by e-mail: art_inside@ukr.net

Волонтерська допомога

Допомога з соціалізацією тварин, допомога кінологів, фото- і відеодопомога. що була виконана. І на життя, які було врятовано. На очі, які майже погасли, а потім засвітилися життям і щастям!

Було-стало

Інколи важливо подивитись на роботу, що була виконана. І на життя, які було врятовано. На очі, які майже погасли, а потім засвітилися життям і щастям!

__1.jpg

Щомісячний внесок

Щомісячний внесок рятує життя і допомагає підопічним фонду бути впевненими у завтрашньому дні. Налаштуй щомісячний внесок, і щомісяця допомагай тваринам якісно їсти, отримувати необхідне лікування і отримати шанс на щасливе життя!
Наприклад, вартість лікувального корму для котика на тиждень коштує 200 грн.

Як налаштувати регулярний платіж через ПриватБанк

Ти можеш разово допомогти фонду: усім підопічним взагалі чи адресно на врятування когось конкретного (у призначенні платежу потрібно буде зробити відповідну позначку, вказавши ім’я підопічного).
Наприклад, вартість однієї доби стаціонару з ін’єкціями коштує 600 грн.

Разовий внесок

Волонтерська допомога

Фонд радо приймає волонтерську допомогу, а саме:

  • допомога з соціалізацією тварин (особливо собак), допомога кінологів (консультативна, практична),

  • фото- і відеодопомога (щоб робити найкрасивіші анкети для наших підопічних).

  • вмієш писати тексти так, що захоплює подих? Чи почуваєш себе у соцмережах, як риба у воді? Тоді ти можеш допомогти! Нам завжди потрібна допомога у написанні красивих текстів про наших тварин, а також допомога у веденні соціальних мереж, допомога із піаром тварин у соцмережах.

  • ми будемо раді, якщо ти придумаєш якусь круту і веселу акцію у нашу підтримку з метою розказати про фонд, пропіарити тварин, що потребують домівки, зібрати кошти на лікування та утримання наших підопічних.

  • ми будемо раді, якщо ти візьмеш когось з наших підопічних на тимчасову перетримку. Бо чекати на сім’ю в умовах індивідуального піклування і уваги - це зовсім не те саме, що у навіть найкращому притулку!

  • також фонд періодично потребує адресну допомогу руками: побудувати вольєр, прибрати у вольєрах, вигулювати собак, гратися з котами. Ще ми будемо раді прийняти одноразові пелюшки, медичні рукавички, паперові рушники, миски, ліжечка м’які і пластикові, дряпалки для котів, нашийники, шлеї, поводки у робочому стані, іграшки для тварин.

bottom of page