top of page

Про нас

Pet Family - це благодійний фонд, який допомагає тваринам, що не мають домівки. Ми лікуємо тварин, даємо їм тимчасовий притулок та допомагаємо їм знайти новий дім і нові родини. Ми об'єднуємо людей, які люблять і співчувають тваринам, тому ми - не просто фонд. Ми - родина тих, хто закоханий у тварин!

 

Ми - звичайна родина. Родина людей, що закохані у тварин. Ми віримо, що кожна людина може зробити цей світ трішечки кращим і добрішим місцем для життя. Гуманним місцем, де тварини теж мають права, захист і повагу.

Ми віримо, що одна людина здатна змінити дуже багато! Ти можеш змінити не лише світ і долю тварини, яка так тебе потребує, але й світогляд своїх друзів і знайомих, своє світосприйняття. Добро здатне множитися у геометричній прогресії 🙂

 

 

Pet Family - це родина закоханих у тварин!

 

Подаруй світ для безхатньої тварини, і твій світ стане добрішим і ширшим! Ваша допомога безцінна!

 

Так склалося, що ми почали допомагати тваринам, яким необхідна допомога. Врятували кота, якого збила машина, вигодували новонароджених цуценят, яких хтось викинув у лісі, забрали кошенятко, яке не мало домівки, дали притулок старенькому коню, який вже не міг возити людину.... І таким чином, у нашій родині тепер живе 10 собак, 27 котів, 3 коня і 2 ворони! Усі вони - улюблені члени нашої родини.

 

Кожен з них - унікальна особистість, ми обожюнюємо їх усіх! Багатьом тваринам вдалося знайти домівку, і ми раді отримувати фотопривіти від наших колишніх підопічних.

 

Так сталося, що навколо нас зібралося багато наших друзів, знайомих і просто дуже хороших людей, які люблять тварин і хочуть їм допомогти. Скільки разів ви, друзі, допомагали рятувати життя! Без вас нічого не вдалося б! Тому ми вирішили відкрити благодійний фонд. Ми цінуємо вашу довіру, ми готові разом з вами допомагати тваринам і робити цей світ трішечки добрішим!

 

На цьому ресурсі - щасливі історії, сторінки котів і собак, які потребують допомоги або шукають родини, а також способи, якими можна допомогти нашим підопічним.

Також з початком повномасштабного вторгнення ми беремо на кураторство тварин, врятованих з лінії фронту та розбомблених сел і знаходимо їм нові родини в Україні та у Європі. Тому якщо ви чи ваші друзі готові всиновити котика чи собачку з України, ми допоможемо з офоормленням документів і радо привеземо їх вам у нове щасливе життя без війни!

Ми за відповідальне ставлення до тварин!

Приєднуйтесь до нас! Давайте робити добрі справи разом!

BC4K5820s.jpg

Тетяна Копитова

художниця, ілюстраторка дитячих книжок. У фонді відповідає за дизайн, web, піар, акції, комунікацію з благодійниками, фото.

Олена Копитова

керівник фонду, відповідає за організаційні, фінансові та юридичні питання, бухгалтерський та податковий облік.

Олена_Копитова.jpeg
Андрій_Мисковець.jpg

Андрій Мисковець

художник, педагог, освітянин. У фонді Андрій - менеджер з комунікації з організаціями, також відповідає за логістику.

Геннадій Копитов

головний спеціаліст по технічних питаннях, закупівлях кормів та “золоті руки” нашої команди.

Генадій_Копитов.jpeg
_MG_2646.jpg

Лучезар Мисковець

наймолодший (9 років)) та найпозитивніший член нашої команди! Активіст, зоозахисник і джерело натхнення :)

bottom of page