top of page
photo_2024-01-13 19.42.28.jpeg

Чак

Колись його звали Чахлик. Тепер він - Чак. Чак помирав...

Влітку його, хворого, викинули у селі, перекинули через паркан стареньким бабусі і дідусю. Вони назвали котика Чахликом, бо він був суцільний скелет і як могли і вміли піклувалися про нього... Так Чак прожив усе літо - лежачи на купі листя, бо ходити він майже не міг... Але він їв. Він дуже хотів жити.

Коли коту стало геть погано і старенькі знайшли нас, ми повезли Чака на обстеження у Київ. Виявилось, що у нього ФІП - вірусний перитоніт котів. Диво, що він стільки протримався без лікування.

У Чака не було нічого... Крім бажання жити і величезної кількості небайдужих людей, які підтримали його вартісне лікування.

Зараз Чак почувається набагато краще, його лімфовузли стали нормального розміру, він вже пройшов курс 80 днів лікування від ФІП. Чак має ВІК - вірус імунодифіциту котів, а також інші серйозні проблеми зі здоров'ям, тому він продовжує жити у страціонарі клініки "Діавет" під постійним наглядом лікарів і отримувати дороговартісне лікування.

Тому ми шукаємо для нього спонсорів для оплати стаціонару. Тож якщо ви не можете забрати чака додому але хочете йому допомогти адресно тисніть кнопку "Дружити дистанційно" під описом
 

Чак - немолодий котик, який мріє про диво коли одужає - про родину, в якій він зможе мати, нарешті, щасливе життя.

bottom of page