top of page
340183527_1263415997856895_3545970737401030743_n.jpg

Гай

Маленький Гай жив просто на трасі Київ-Чоп. Коли ми на початку 2023 року кілька разів відвозили цією трасою тварин у нові домівки у Європу, ми бачили його згорблену фігурку на узбіччі, де не було жодних кафе чи магазинів, де песика могли б підгодовувати.

 

Вочевидь, він харчувався тим, чим ділилися з ним водії фур, які інколи зупинялись у цьому місці. Коли ми вчергове їхали повз цю стоянку і побачили, як маленьки песик нещасно згорнувся під снігом, ми не змогли проїхати повз і забрали його з собою. Ім’я своє песик отримав на честь села, в якому ми його знайшли - Зелений Гай.

 

Гай дуже довго вчився бути домашнім собакою. Він одразу був дуже лагідним і ніжним, але дуже боявся наших собак, навіть пробував тікати і робити підкоп. Дуже довго вчився їсти корм, не розумів, що це і був дуже переляканим і сором’язливим. Але згодом зграя прийняла молодого песика, як рідного, і тепер Гай дуже дружить з нашими Смартом і Блекі, і вони втрьох грають, мов рідні брати.

 

Це було неймовірним щастям - спостерігати, як не впевнена і звично згорблена фігурка Гая потроху розпрямлялась, як він наповнювався впевненістю у собі і його осанка ставала більш гордою! Переляканий погляд змінився на бешкетний, і тепер Гай - активний, веселий, чудовий песик, і ми так радіємо, що врятували цю добру душу від ймовірної смерті на трасі, а ще - від самотності, адже зараз важко уявити, як такий сором’язливий і прив’язливий хлопчик виживав в тому місці сам-один… Врешті, в кожної собаки має бути свій дім.

bottom of page