top of page
382232798_4322725161286288_353216231564701535_n.jpeg

Лютий

Бест був одним з п’ятьох новонароджених цуценяток, яких якась недолюдина викинула у лісі в кущі. Але малим пощастило: їх знайшли діти і принесли нам.

 

Пару місяців безсонних ночей в вигодовуванням з соски і масажем животиків)))... і наші цуценята перетворились на справжніх красенів і одну красуню! Згодом ми почали шукати їм родини. Спочатку ми називали чорненького цуцика Бест, тому що він був найперший щоб поїсти і їв краще за всіх! Фото Беста побачила дівчина і закохалася у цуцика!

 

Разом вони переїхали до чудового міста Львів, де Бест отримав ім’я Лютий. Молодий пес був непростим у вихованні, він був дуже активним молодим собакою, не слухався у період статевого дозрівання, а потім тяжко переніс кастрацію, ми, як могли допомагали порадами, але його нова власниця блискуче впоралась з абсолютно усіма труднощами!

 

Ми щасливі, що Бест-Лютий потрапив до такої відповідальної і люблячої людини, тепер вони - нерозлийвода, найчудовіші друзі, і ми радісно спостерігаємо за їхніми пригодами через соцмережі і іноді листуємось!

bottom of page