top of page
2024-04-04 21.52.02.jpg

Малиш

Малиша і 5 його сестричок викинули у лісі. "Турботливо" - в стороні від траси. Цуценята кидались до усіх, хто проходив повз, і потроху частину цуценят розібрали небайдужі люди, хтось, нажаль, загинув, а чорний кучерявий Малиш потрапив під нашу опіку. І дуже вчасно: довелося рятувати маля під крапельницями, адже він був весь у кліщах і захворів на бабезіоз.

 

Коли Малиш одужав і зміцнів, ми почали шукати йому родину. І сталося щастя: наш знайомий захотів взяти песика до себе! Малиш був дуже сором’язливим молодим песиком, тож новий власник приїжджав спочатку до нас, де знайомився з цуциком, гуляв з ним і пригощав, а коли після такої м’якої адаптації стало зрозуміло, що Малиш остаточно подружився з чоловіком, ми відвезли його у новий дім!


Тепер Малиш живе в Київській області у приватному будинку з власним двором, у нього є шикарний вольєр, щоправда, він ним не користується, а гуляє двором, і спить на веранді і у домі) А ще він прогулюється зі своїм новим власником живописними околицями і так обожнює його, що це неймовірно зворушливо і щемливо!

 

Ми щиро зичимо щастя чудовому Малишу і його людині!

bottom of page