top of page
Марсель_00.jpeg

Марсель

З Марселем сталася дійсно неймовірна історія! У квітні 2022 року після деокупації київської області цей красень-котик, дуже худий і виснажений, явно домашній, прийшов до працівників магазинчику в Горенці, що біля Гостомелю.

 

Вочевидь, він пережив окупацію, що сталося з власниками - невідомо...Аж поки його не побачила наша подруга. Вона зробила фото і попросила опублікувати пост. Сталося справжнє диво! За кілька днів люди на Фейсбуку зробили більше 3000 репостів! І котика побачила жінка, яка після початку повномасштабного вторгнення переїхала з дитиною у Німеччину, рятуючись від окупації.

 

Вона закохалася у Марселя, і тому ми забрали його на адаптацію, зробили всі необхідні тести і кастрацію, щеплення і документи, і відвезли його у Німеччину до його людини! У Марселя виявили ВІК - вірус імунодефіциту котів, але цей діагноз аніскілечки не злякав нову власницю!

 

Марсель - дуже ласкавий котик! Він так зрадів новій хазяйці, наче все життя її чекав! А ми щасливі, що посприяли з’єднанню котика і його людини! Ось так небайдужість людей допомогла котику стати домашнім.

 

Репости рятують. Дякуємо, друзі!

в новому домі

bottom of page