top of page
4 копия.webp

Марсік

Рудо-білий красень Марсік завжди знав, що на нього чекає приємне майбутнє. Він вирішив не покладатися на долю і брати своє щастя у свої лапи, тому якось просто сам прийшов жити до нас на конюшню. Звісно, ми підгодовували котика, але він зрозумів, що можна отримати підвищення, тому якось прийшов весь у крові з пошкодженим оком і вухом, не залишаючи нам іншого вибору, як забрати Марсіка до іншик наших котиків і розпочати лікування.
Зараз Марсік вже успішно залікував майже все, тільки око ще трохи тече, тому ми плануємо ще показатися офтальмологу. Але в іншому Мрасік вже абсолютно здоровий і готовий отримати нове підвищення: наприклад, переїхати з нашого міні-притулку до своєї власної люблячої родини!

Марсік має лагідний характер, він дуже спокійний котик, віддає перевагу неактивному дозвіллю, прикрасить ваш диван і ваше життя! Він дуже ласкавий і любить оксамитово муркотіти, наповнюючи серця людей затишком і теплом!

Віддається у відповідальну родину під договір.

Без самовигулу, або із вигулом, захищеним надійним парканом. У квартиру з сітками-антикішками або обмежувачами провітрювання.

 

Марсік  живе у приватному будинку під Києвом, за попрередньою домовленістю можна приїхати познайомитись!
Розглядаємо варіант прилаштування у родину у Європі.

МІСТО: Київ (15 км від Києва)

ВІК: 5.07.2021

ЗДОРОВ'Я: оброблений від паразитів, стирилізований, вакцинований і чіпований. Потребує лікування ока.

bottom of page