top of page
photo.jpeg

Макс

Ми не знаємо, яким словом назвати людину, яка може вистрілити у кота… Але Максу зустрівся такий нелюд. Одна куля потрапила у плече, друга у стегно, а третя… перебила спинний мозок у грудному відділі. Таким ми його знайшли на дорозі і спочатку подумали, що кіт потрапив під авто.

 

Жах жорстокості ситуацій нам відкрився на рентгені. Далі була операція і тривала кваліфікована реабілітація, ми і найкращі нейрохірург і реабілітолог Києва зробили максимум можливого, але, на жаль, Макс лише частково відновив рухливість задніх кінцівок і залишився спинальником, також він не контролює дефекацію і йому потрібно тричі на день зціджувати сечовий міхур. Отак один живодер просто так зіпсував життя молодому здоровому коту…


Але Макса це не дуже бентежило, він вирізняється оптимістичним поглядом на життя, і навіть лише двома працюючими лапами вміє постояти за себе і наваляти іншим нашим котам))) Він дуже харизматичний кіт, його побачила у Фейсбуці жінка з Америки і закохалася! Вона оплатила більшість маніпуляцій для Макса і навіть хотіла його до себе забрати. Але ми довго думали, і вирішили не везти Макса до Америки, тому що у жінки вже є один котик (на якого Макс дуже-дуже схожий), і враховуючи “крутий” характер Макса, було прийнято рішення не ризикувати, адже була висока вірогідність того, що котики не подружаться.

 

Але тепер Наталя регулярно оплачує для Макса корми і процедури, яких він час від часу потребує як спинальник. І ця підтримка з-за океану тішить і вселяє впевненість у те, що раз у світі ще є такі чуйні чудові люди, цей світ має вистояти!

bottom of page