top of page
Пуфік4.jpg

Пуфік

Пуфік - молодий котик, йому всього 3-4 роки. Але за своє життя він вже дуже настраждався. Ми знайшли його у жахливому стані у селі, де він намагався хоч чимось харчуватися біля смітників. Він був геть виснажений і весь у слині.

Ми мали надію пролікувати і відгодувати Пуфіка, щоб знайти йому нову родину. Бо насправді він - пухнастий біло-рудий красень!

У Пуфіка знайшли кальцевіроз і періодонтит, він пройшов антивірусне лікування у клініці, а також після консультації з великою кількістю лікарів пройшов через процедуру видалення зубів, після чого він почав почуватися набагато краще. Він набрав вагу і дуже полюбляє паштетні консерви для котів!

 

Але, на жаль, виявилося, що у Пуфіка до всього ще й ВІК (ВІК - це вірус імунодефіциту котів, абсолютно безпечний для людей, але заразний для котів). Це означає, що Пуфік має слабкий імунітет, який не дозволяє його організму повністю відновитися. А також у нього плоскоклітинний рак, який ми не можемо лікувати, бо невідомо, як організм з ВІК відреагує на агресивне лікування, тож діємо за принципом “не нашкодь”.

 

В не дуже доброму стані Пуфік прожив майже два роки. Але десь півроку тому він раптово почав почуватися набагато краще, ттт!

Зараз він - товстенький пухнастий пиріжечок! Він живе у окремій кімнаті на конюшні (бо йому не можна контактувати з іншими котами), а також він має власний вигульний вольєр, де із задоволенням гуляє по травичці і гріється на сонечку. І навіть інколи полює на мишей! А взагалі харчується консервами, тому ми дуже раді вашим посилочкам з м’яким кормом для Пуфіка!

Ми думали, що Пуфік у нас на доживанні, але через те, його стан покращився, ми готові шукати йому родину!

 

Бо увага і любов однієї людини не замінять ніякі вольєри! Особливого догляду Пуфік не потребує, потребує консерв, вичісування хутра, тепла і любові!

 

МІСТО: Київ

ВІК: 12.10.2019

ЗДОРОВ'Я: кастрований, оброблений від паразитів, має ВІК і деякі нюанси по здоров’ю

bottom of page