top of page
2024-04-24 13.11.03.jpg

Руні

Руні - це пес, якого ми цуценятком прилаштували у родину, де він прожив три роки. Але кілька місяців тому Руні повернули нам через сімейні складнощі.

Наразі ми не шукаємо нову родину для Руні, бо він має поведінкові проблеми і звичайна родина без кінологічних знань з ним не впорається… Він пережив окупацію один без людей, дивом вижив, ймовірно, це вплинуло на його психіку, а також Руні має певні проблеми з вихованням. Тому ми дуже-дуже шукаємо для нього спонсорів, які доппомогли б оплатити курс у кінолога. Або ж кінолога, який би згодився взяти його на потрібний час для тренувань.
За характером Руні - дуже налаштований на людину, але холеричний і нервовий пес, дууууже активний.
Має зооагресію до кобелів і до котів.
Вміє гратися з іграшками і знає пару команд.
Нажаль, ми не маємо змоги дати йому потрібну кількість прогулянок і тренувань…

Руні - дуже хороший пес, але зовсім не розуміє, що добре, а що ні. Майже всі його проблеми піддаються корекції. І ми віримо, що з нього ще можна зробити хорошого собаку для родини. Він із задоволенням грається в іграшки і, ми впевнені, чудовой прийняв би зайняття аджіліті чи дог-пуллер після налагодження дисципліни і послуху.

Якщо хочете допомогти Руні стати соціальним собакою, оплатити кінолога, або Ви - кінолог, який може допомогти, пишіть нам: petfamily@ukr.net

Руні живе у приватному будинку під Києвом, за попрередньою домовленістю можна приїхати познайомитись!

МІСТО: Київ (15 км від Києва)

ВІК: 27.04.2023З

ЗДОРОВ'Я: здоровий, оброблений від паразитів, вакцинований, кастрований, чіпований, має поведінкові проблеми, потребує роботи з кінологом

bottom of page