top of page
IMG_5043.jpg

Соня

Соня багато бачила в житті. У містечку Часів Яр на лінії фронту, де Соня жила, майже не залишилось вцілілих будинків. Невідомо, що сталося з її власниками: чи вони евакуювалися, чи загинули... Але Соня виживала сама під вибухами у напівзруйнованій хаті. Виживати виходило не дуже: доводилось голодувати, здригатись від вибухів, та ще й кошенята народились, але кволі, слабенькі і врешті всі вони відлетіли на райдугу... Соня сиділа зі своїми мертвими дітьми і продовжувала виживати. Бо що ще залишалось робити?

 

Аж якось до хайти зайшли люди...

 

Соня злякалась: вона давно вже не бачила людей і в принципі не чекала від життя нічого хорошого. Вона почала захищати свою оселю так люто, що зооволонтери, які приїхали з місією порятунку тварин, подумали, що вона дика. Але все-таки змогли її впіймати і відвезти до Києва. У Києві Соню чекав затишний бокс з тепленькою підстилкою і мисочкою, з якої ніколи не зникала їжа!

 

- Невже це все правда? - подумала Соня ....і швиденько народила чотирьох кошеняток! Діти війни, яким дивом вдалося народитися не під вибухами. І вижити!

 

З'ясувалось, що Соня - ніяка не дика, а просто дуже нещасна і перелякана. Вона довго лікувалась, бо голодування сильно вплинуло на її організм. Попри це Соня виявилась прекрасною мамою: вона вигодувала своїх дітей, хоча малі були слабенькі. І зараз Соня, Сігурд, Фрея, Волошка і Шипшинка - щаслива врятована родина! От тільки не вистачає у цій історії хеппі-енду - власних родин для цих чудових котиків! Тож шукаємо усім найліпших мам-пап.

 

Інколи Соня сидить сумна. Їй не подобається у галасливому міні-притулку, видно, що вона дуже хоче затишку власного дому. І, нарешті, спокою і любові Своєї Власної Людини.

 

Соня живе у приватному будинку під Києвом, за попрередньою домовленістю можна приїхати познайомитись!

Розглядаємо варіант прилаштування у родину у Європі.

 

МІСТО: Київ (15 км від Києва)

ВІК: 14.10.2021

ЗДОРОВ'Я: здорова, оброблена від паразитів, стирилізована, вакцинована і чіпована.

bottom of page