top of page
346037984_924747018781953_6475507892386077502_n.jpg

Ельфа

Часто дуже важко, коли опускаються руки, коли здається, що робиш так нікчемно мало... Але ось в такі моменти прсто виростають крила за спиною! Бо одне маленьке, прекрасне, унікальне життя врятовано, а це - вартує абсолютно усіх зусиль!

Ельфа вдома! У Польщі, з люблячою мамою!

Тендітна киця з-під Бахмуту, яку Фійка М. і рятівники з Kyiv Animal Rescue Group врятували зі зруйнованого будинку.

 

Волонтери були на останній адресі у списку, а потім мали рушати у Київ із врятованими тваринами, аж раптом до них сама вийшла прекрасна Ельфа і чемно попросила взяти її з собою. Так вона потрапила до нас на кураторство. Попри тяжке життя під обстрілами і втрату господарів (бо Ельфа - абсолютно 100% бувшодомашня киця) киця залишилась настільки лагідною, настільки вона прагнула бути поруч з людиною, тільки щоб муркотіти, що серце стискалося.

В Ельфи виявилася завмерла вагітність, тому якщо б не цей ланцюжок раптовостей і небайдужих людей, могло б статися непоправне. Але тепер всі незгоди позаду, бо Ельфу в інтернеті побачила Валерія, і відчула, що має у своєму серці місце не лише для своїх трьох котиків, а й для цієї маленької врятованої красуні. Вона відчула, що Ельфа - це її киця, її доля. І це дійсно правда.

Ми дочекалися всіх необхідних документів, і чудовий Геннадий та Олена Копитов відвезли Ельфу у нову родину у Польщу, витримавши 7-ми годинні тортури на кордоні.
 

Ми дякуємо дівчині зооволонтеру Валерії, яка побачила пост про Ельфу в інстаграм і показала кицю її майбутній власниці! Бачите? Репости, лайки і коментарі під постами про тварин рятують долі. Ілоні Каневській за підтримку і професійний супровід в усіх офіційних питаннях! Kyiv Animal Rescue Group за врятованих тварин, за вашу героїчну працю, відчайдушність, сміливість, неймовірну доброту, яка, мов промінь сонця, світить у цьому світі, наповненому злом і попри все розвіює темряву і дарує надію! Євгену Шевченко і Центр ветеринарної ендокринології та терапії "ДІАВЕТ" за те, що врятували Ельфі життя і кожного разу підтримуєте нас і наших підопічних! Жетоны - адресники для собак и котов Baubles dog за чудовий адресник для Ельфи, який зробив її поїздку безпечнішою.

Дякуюємо всім, хто нам допомагає, надсилає корми, донатить, завдяки чому ми можемо лікувати, годувати наших підопічних, сплачувати для них рекламу у соц. мережах, щоб знаходити новий дім!

Стільки людей взяло участь у долі цієї киці, стільки сил і коштів. Але тепер Ельфа вдома! Це круто, друзі! Я дякую світу за те, що стільки Світлих поруч. І поки ми всі створюємо такі маленькі величезні дива, все буде добре, і світ не впаде.

 

На останніх фото Ельфа в новому домі.

bottom of page